اقدامات خصمانه ای که دانش آموزان از آن آگاه شدند

مراسم بزرگداشت روز بصیرت برگزار شد. به گزارش پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی نور مهر ؛ دی ماه سال 88 بود که با یک سناریوی از قبل برنامه...

مراسم بزرگداشت روز بصیرت برگزار شد.

به گزارش پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی نور مهر ؛ دی ماه سال 88 بود که با یک سناریوی از قبل برنامه ریزی شده و هماهنگ ، دشمنان انقلاب اسلامی به بهانه های واهی تقلب در انتخابات لیدر هایی را بین مردم فرستادند تا به قول خودشان انقلاب مخملی که در بسیاری از کشورها پیروز شده بود را در کشور ما نیز پیاده سازی کنند.

اما نمیدانستند که این کشور رهبری دارد به تمام معنا باصلابت و با ایمان، نمیدانستند حامی این کشور همان خدایی است که به فرموده ی حضرت امام راحل خرمشهر را آزاد کرد.

آری این انقلاب حاصل خون هزاران شهید است که به اینجا رسیده است و مردمی دارد با ایمان و با اعتقاد بالایی که دارند می توانند هر قدرتی را از پا دربیارد.

دو روز بعد از اغتشاشات دی ماه 88 که منجر به حمله به هیئت های عزاداری  و درگیری های بسیاری شد ؛ این مردم بودند که باز مثل تمام اعصار قدعلم کردند برای دفاع از کشورشان در برابر اهریمن زمانه.

نهم دی ماه سال 88 انقلابی بصیر در کشور برای حمایت از ولایت و دفاع از کشور در سراسر میهن عزیزمان صورت گرفت و انقلاب مخملی دشمن را با شکستی سنگین روبرو کرد.

هرساله به مناسبت این روز بزرگداشتی را برگزار می کنیم تا فراموش نکنیم این درد و رنج هایی که بر ما گذشت تا این انقلاب زنده بماند.

امسال مراسم بزرگداشت روز بصیرت برای دبستان نور مهر تفاوت زیادی داشت ، چرا که دانش آموزان با واقعیت های تازه ای از اقدامات خصمانه استکبار جهانی در فتنه 88 آشنا شدند.

بزرگداشت روز بصیرت به روایت تصویر:

دسته بندی‎ها
اخبار دبستانفعالیت های پرورشی
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

پست ها

پست های مرتبط