روزی که ثابت کردیم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

همزمان با سراسر کشور یوم الله 13 آبان همچون سال های گذشته با شور و حرارت بسیاری برگزار شد. به گزارش دبستان غیر دولتی نور مهر ؛ 13 آبان...

همزمان با سراسر کشور یوم الله 13 آبان همچون سال های گذشته با شور و حرارت بسیاری برگزار شد.

به گزارش دبستان غیر دولتی نور مهر ؛ 13 آبان یادآور روزهایی است که قدرت استکبار جهانی را به زانو درآورد و نشان داد امام خمینی(ره) وقتی فرمود سربازان من در گهواره خوابیده اند، حتی در خواب هم نمیدیدند که این سخن امام به این زودی محقق شود و سفارت آمریکا که مرکز جاسوسی بود به دست همان سربازان در گهواره خوابیده تسخیر شود وروز بزرگ را در تاریخ ننگین آمریکای جنایتکار رقم بزند.

هرساله این روز را در سراسر کشور جشن می گیریم وگرامی میداریم روزی که به دنیا ثابت کردیم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

دانش آموزان دبستان غیردولتی نور مهر نیز همگام با مردم و دانش آموزان سراسر کشور این روز را گرامیداشتند ونشان دادند فرقی ندارد کودک باشی یا بزرگسال مهم اینست که بدانی مفهوم فریاد مرگ برآمریکا را.

متن بیانیه 13 آبان دبستان غیر دولتی نور مهر:

ایران اسلامی امروز در پرتو هدایت های معمار کبیر انقلاب امام رحمه الله علیه و فداکاری ها و ایثارگری های شهیدان والامقام، عزتمندانه‌ترین برهه تاریخی‌خویش را تجربه می‌کند ‌و ‌استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار اکنون بیش از پیش در انزوای تاریخی خویش به سر می برد. بی تردید این سعادت الهی مرهون روحیه استکبار ستیزی و از برکات ارزشمند جبهه مقاومت است. ‌باور داریم که ۱۳ آبان ۱۳۹۸ سرآغاز افول و فروپاشی آمریکاست .
ما دانش آموزان دبستان غیر دولتی نور مهر به عنوان نیروهای انقلابی و ولایی، گام دوم انقلاب اسلامی را در حالی آغاز می نماییم که جهان اسلام آبستن حوادث بیشماری است و ناجوانمردانه ترین تحریم های دشمنان در پوشش دروغین به اصطلاح بشردوست، تلاش می‌کند تا زندگی را بر ملت ایران سخت نماید . اما عنصر اراده ملی و باور «ما می توانیم» ما را بیشتر از گذشته به توانایی داخلی تکیه داده و بر قدرت و عزت ما می افزاید. برماست تا با بصیرت وآگاهی، هوشیارتر از همیشه شرایط کنونی جهان پیرامون وکشور را درک نماییم..
امروز ما دانش آموزان دبستان غیر دولتی نور مهر ضمن گرامی داشت حماسه یوم الله 13 آبان و نثار درود به ارواح طیبه شهدا و امام راحل و با تجدید عهد دوباره با رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای(مدظله) وشهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و شهدای عزیز مدافع حرم ؛ خطاب به مستکبران عالم بخصوص آمریکای جهانخوار می‌گوییم: ما نوجوانان از نسل همان پدرانی هستیم که رژیم شاهنشاهی دست نشانده تان را تار و مار کرد و شما و مـتحدانتان را سر جایشان نشاند و حالا ما همان مسیر را با بصیرت تر و با صلابت تر ادامه خواهیم داد تا آرمان آزادی همه مستضعفین جهان از چنگال استکبار با برپایی صلح و احترام به حقوق و عزت ملتها به لطف الهی به سرانجام برسد.

دسته بندی‎ها
اخبار دبستانفعالیت های پرورشی
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

پست ها

پست های مرتبط