پروازی به مقصد آسمان

مینویسم تا یادم نرود: تمام اقتدار میهنم را از پرواز شما دارم،این روزها بیشتر از همیشه شرمنده نگاه منتظرتان هستیم،آن نگاهی که گویا فریاد میزند خونمان را به سازش با دشمن...

مینویسم تا یادم نرود:
تمام اقتدار میهنم را از پرواز شما دارم،این روزها بیشتر از همیشه شرمنده نگاه منتظرتان هستیم،آن نگاهی که گویا فریاد میزند خونمان را به سازش با دشمن نفروشید،افسوس…هزاران افسوس که خون دل خوردنت هایتان…یادمان رفت.

به گزارش دبستان غیر دولتی نور مهرامروز روزی مهم در پرونده ننگین آمریکای جنایت کار است،روزی که به جای پذیرش اشتباه شوم خود نشان لیاقت به ویلیام راجرز ی اعطا کرد که دستش به خون 298 قربانی بی گناه آغشته بود.

آری این آمریکاست و چه خوب رهبرمان جوابشان را داد که ما آمریکا را لایق مذاکره نمی دانیم در حالی که برخی ها هنوز نمی خواهند این حقیقت را بپذیرند که کدخدایشان جنایتکار است و قاتل.

وچه راست گفت امام راحل که ما از شر رضا خان و محمدرضا شاه خلاص شدیم ولی از دست تربیت یافتگان غرب و شرق به این زودی ها خلاص نخواهیم شد.

آمریکا و طرفدارانش باید این روز را همیشه به خاطر بسپارند چون ما هیچ وقت آن را فراموش نخواهیم کرد چرا که روزی باید تلافی کنیم این همه جنایات رو.

هرگز فراموش نخواهیم کرد و منتظر آن روز خواهیم ماند…

 

دسته بندی‎ها
فعالیت های پرورشی
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

پست ها

پست های مرتبط