خانه اخبار دبستان یاد بودی برای شهدای شهرم

یاد بودی برای شهدای شهرم

دفاع مقدس یعنی دفاع از آزادگی و انسانیت،یعنی رهرو راه اهل بیت(ع) بودن و ایستادن در برابر ظلم ظالم و دفاع از حق مظلوم،دفاع مقدس تنها به یک کشور ختم نمی شود یعنی دفاع از مظلومیت اسلام و مسلمانان در هر جای عالم حالا چه ایران باشد،چه فلسطین باشد یا چه یمن و سوریه.

در درجه بعد زنده نگه داشتن یاد و خاطره زرمنده گانی که رفتند تا ما بمانیم و زندگی کنیم.

امروزه ما وظیفه ی بسیار سنگینی برعهده داریم و آن هم زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی مجاهدانی که به راحتی جان و مال و زن و فرزند خود را گذاشتند و رفتند تا به عشق حقیقی دست پیدا کنند.

وظیفه ای که شاید در این دوره و پیچ تند تاریخی بسیار سخت تر از گذشته خواهد بود چرا که دشمنان داخلی و خارجی در پی این هستند تا ما شهدا را ،راهشان را و هدفشان را فراموش کنیم ولی به کوری چشم همه آنها این نقشه هیچ وقت هیچ تأثیری بر دل و عشق و ارادت ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران نخواهد گذاشت.

در گوشه ای از سرزمین پهناور ایران اسلامی امروز دانش آموزانی بودند که این عشق و ارادت خود را بیشتر از گذشته با پیمان دوباره با شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم نشان دادند.

آری دبستان غیر دولتی نور مهر بندرعباس به پاس مجاهدت های شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم یادواره ای را به همین مناسبت با حضور خانواده معظم شهید مدافع حرم شهید عبدالحمید سالاری به زیبایی هر چه تمام تر برگزار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

پروازی به مقصد آسمان

مینویسم تا یادم نرود: تمام اقتدار میهنم را از پرواز شما دارم،این روزها بیشتر از همیشه شرمن…