یاد بودی برای شهدای شهرم

دفاع مقدس یعنی دفاع از آزادگی و انسانیت،یعنی رهرو راه اهل بیت(ع) بودن و ایستادن در برابر ظلم ظالم و دفاع از حق مظلوم،دفاع مقدس تنها به یک کشور...

دفاع مقدس یعنی دفاع از آزادگی و انسانیت،یعنی رهرو راه اهل بیت(ع) بودن و ایستادن در برابر ظلم ظالم و دفاع از حق مظلوم،دفاع مقدس تنها به یک کشور ختم نمی شود یعنی دفاع از مظلومیت اسلام و مسلمانان در هر جای عالم حالا چه ایران باشد،چه فلسطین باشد یا چه یمن و سوریه.

در درجه بعد زنده نگه داشتن یاد و خاطره زرمنده گانی که رفتند تا ما بمانیم و زندگی کنیم.

امروزه ما وظیفه ی بسیار سنگینی برعهده داریم و آن هم زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی مجاهدانی که به راحتی جان و مال و زن و فرزند خود را گذاشتند و رفتند تا به عشق حقیقی دست پیدا کنند.

وظیفه ای که شاید در این دوره و پیچ تند تاریخی بسیار سخت تر از گذشته خواهد بود چرا که دشمنان داخلی و خارجی در پی این هستند تا ما شهدا را ،راهشان را و هدفشان را فراموش کنیم ولی به کوری چشم همه آنها این نقشه هیچ وقت هیچ تأثیری بر دل و عشق و ارادت ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران نخواهد گذاشت.

در گوشه ای از سرزمین پهناور ایران اسلامی امروز دانش آموزانی بودند که این عشق و ارادت خود را بیشتر از گذشته با پیمان دوباره با شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم نشان دادند.

آری دبستان غیر دولتی نور مهر بندرعباس به پاس مجاهدت های شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم یادواره ای را به همین مناسبت با حضور خانواده معظم شهید مدافع حرم شهید عبدالحمید سالاری به زیبایی هر چه تمام تر برگزار کردند.

دسته بندی‎ها
اخبار دبستانبا شهداءتابلو اعلاناتفعالیت های پرورشی
بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

*

*

پست ها

پست های مرتبط